خانه / فرهنگی / گالري عكس / عکسهای برنامه لیلا کوه

عکسهای برنامه لیلا کوه

۸ فروردین  ۱۳۹۳

همچنین ببینید

کارت تبریک نوروز ۱۴۰۱

از درون شب تار، می‌شکوفد گل صبح خنده بر لب گل خورشید کند، جلوه بر …

۴ دیدگاه

 1. با سلام
  اگرچه حواشی این صعود کم نبود اما برای من و دوستانم که فقط چند باره با گروه شما همراه بودیم، صعودی بسیار لذت بخش بود. از مسئولین گروه مخصوصا آقای سلیم پور ممنونیم که با توجه به مشکلات پیش اومده سعه صدر به خرج دادند و با آرامش سعی کردند مشکلات رو برطرف کنند. به امید همراهی در صعود های آینده براتون آرزوی موفقیت دارم.

 2. حتما عکسهای سالهای گذشته در حال جمع آوری و بایگانی توسط اعضا کمیته میباشد…

 3. سلام
  سالی که نکوست از بهارش پیداست. جدا امیدوار کننده و جای شادی داره، فعالیت به جا و قوی کمیته فرهنگی در برنامه لیلا کوه. از دیدن دوباره عکس برنامه ها در سایت بسیار خوشجال شدم. بسیار عالی می شود اگر عکس برنامه های سال گذشته هم در سایت اضافه کنید. از این بابت از اعضای کمیته فرهنگی و حمید عزیز ممنونم. زنده باشید.

 4. مسعود سلیم پور

  سلام بر همه همنوردان عزیز !
  در برنامه ای که به راحتی می توان آن را “صعود ماجراها” نامید، نقش مجموعه برنامه های فرهنگی در کیفیت آن تاثیر خوبی بجا گذاشت ، که بی شک محصول زحمات “کمیته فرهنگی” در یکماهه اخیر بود و باید یک خسته نباشید جانانه به مجموعه این کمیته بخصوص “حمید یگانه دوست” عزیز گفت . به عنوان مثال ، هنوز دو روزی از اجرای برنامه “لیلا کوه” نگذشته که عکسهای منتخب این صعود خاطره انگیز با زیر نویسی مناسب در سایت گروه دیده می شود . من به عنوان یک عضو گروه ، چشم انداز روشنی در آینده برای این کمیته با توجه به مجموعه وظایف مندرج در اساسنامه و پتانسیل موجود در گروه می بینم و معتقدم هر گاه وجهه “فرهنگی” کوهنوردی را از آن جدا نماییم . این ورزش به ورطه “ناکجا آباد” می افتد و تنها اسمی از او به جا می ماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *