خانه / فرهنگی / اخبار / مجتمع کوهستانی ونداربن رسماً افتتاح و به بهره برداری رسید

مجتمع کوهستانی ونداربن رسماً افتتاح و به بهره برداری رسید

:‌در اواخر هفته‌ی گذشته؛ “مجتمع کوهستانی ونداربن” در منطقه کلاردشت، طی مراسمی رسماً افتتاح و به بهره برداری رسید.

کلنگ این مجتمع در سال ۱۳۸۲ توسط رئیس وقت فدراسیون (صادق آقاجانی) در زمینی به مساحت ده هزار متر مربع و زیربنای ۲۰۱۶ متر مربع به زمین خورد و پس از حدود ۸ سال با تجهیزات و امکانات خوبی جهت سرویس دهی به عموم کوه نوردان و گردشگران افتتاح و به بهره برداری رسید.

در بخشی از مراسم افتتاحیه که با حضور دست اندرکاران فدراسیون، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی سازمان تربیت بدنی، مربیان، پیش کسوتان، جمعی از کوه نوردان و مسئولین محلی و اهالی منطقه برگزار شد، ضمن پاسداشت زحمات و تلاش های همه ی فعالان و تلاشگران تحقق این پروِژه از ابتدا تا بهره برداری؛‌ از  تنی چند از پیش کسوتان و خادمین محلی( به نام های: صفرعلی نقوی-رسول نقوی- علی فرضی- علی محمد فرضی- فواد فرضی- هاشم بیگلریان- عبدالله بیگلریان – بیان حاتمی و شیرزاد) با اهدای لوح تقدیر و سکه بهارآزادی تقدیر به عمل آمد.

هم چنین از مهندس ترکاشوند مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، مهندس عبدی معاون فنی و مهندسی این شرکت و مهندس باباجانی مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران نیز با اهدای لوح، تقدیر شد.

گفتنی است: در بخشی از مراسم: میرغنی فعال رئیس وقت کارگروه پناهگاه های فدراسیون در سال ۸۲ نیز مورد تشویق و تجلیل قرار گرفت و به همراه علی محمد ساریخانی رئیس فعلی این کارگروه توضیحاتی در مورد این پروِژه ارائه کردند

منبع وبلاگ کوه نوشت

همچنین ببینید

اجرای تمرین هوازی (جایگزین برنامه صعود به قله درفک )

امروز جمعه (۹۹/۷/۱۱) برنامه تمرین هوازی با حضوری تعدادی از اعضاء و همنوردان گروه تیلار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code