خانه / فرهنگی / اخبار / افتتاح غرفه کتب کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی در نمایشگاه کتاب / سالن ۳۳

افتتاح غرفه کتب کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی در نمایشگاه کتاب / سالن ۳۳

ketab.teh

همان گونه که پیش تر نیز اطلاع رسانی شده بود؛ بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته و معطوف به رویکرد توسعه‌ی فرهنگ مطالعه کتاب و حمایت از مؤلفین و ناشران حوزه‌ی کوه‌نوردی‌و‌صعودهای ورزشی، این فدراسیون در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران (۱۰ تا ۲۰ اردیبهشت ۹۳)  شرکت نموده است و با ایجاد غرفه‌ی اختصاصی و مشارکت اهالی این عرصه، به عرضه‌ی محصولات فرهنگی و منشورات این حوزه اعم از کتاب و مجله با ۲۰ الی ۳۰ درصد تخفیف پرداخته است.

علاقه‌مندان بر اساس ساعت کار نمایشگاه کتاب، از ۱۰ صبح الی ۲۱ می‌توانند از غرفه این فدراسیون در غرفه نهادها سالن ۳۳ (ضلع شمالی نمایشگاه بعد از غرفه ‌ی ناشران دانشگاهی و کودک و نوجوان، مجاور ورودی مترو بزرگراه رسالت درب ۱۹) تا روز ۲۰ اردیبهشت ماه جاری بازدید به عمل آورند. با عنایت به تمرکز منشورات در یک غرفه وهمچنین اقبال عمومی نسبت به بازدید از نمایشگاه کتاب تهران، بدین وسیله از یکایک مؤلفین و ناشران حوزه‌ی کوه‌نوردی‌و‌صعودهای ورزشی و اهالی گرامی و کتاب دوست این ورزش دعوت به عمل می‌آید تا از این بستر و فرصت مغتنم بهره‌ی لازم را ببرند.


برای نمای بزرگتر نقشه اینجا کلیک کنید

 شایان ذکر است؛ بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته و با اعلام قبلی، غرفه فدراسیون تلاش دارد روزانه میزبان حضور یک یا دو نفر از اهالی قلم، پیشکسوتان، قهرمانان و مسئولین خواهد بود تا بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان از نزدیک با این عزیزان به گفت‌وگو و تبادل نظر بپردازند. مقتضی‌ست جهت هماهنگی‌های لازم و ارائه محصولات در روزهای آتی،  با کارگروه روابط عمومی فدراسیون و یا شماره‌ی: ۰۹۱۲۲۰۷۶۳۰۸«مهدی هنرمند» تماس حاصل نمائید.

 (منبع : وبلاگ کوه نوشت)

همچنین ببینید

اجرای برنامه صعود به قله علم کوه

برنامه صعود به قله علم کوه در تاریخ ۲۷ و ۲۸ مردادماه با شرکت سیزده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *