خانه / فرهنگی / اخبار / عزم صعود

عزم صعود

نامه آقای محسن پورقاسم عضو باشگاه کوهنوردان آرش

812736813_17530

درود فراوان بر یاران…

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم، موجیم که آسودگی ما عدم ماست.

عزمی را برای یک حرکت نو در پیش گرفته ام…. باشد که با موفقیتی که بدست خواهم آورد، به خود و دیگران اثبات کنم که خواستن توانستن است. زیرا که بنده حقیر با تلاش توانسته ام به ضعف جسمی خود پیروز گردم … شاید که بتوانم با این حرکت پیامی کوچک به دیگران بدهم… و به آنها بگویم که اگر اراده کنید و تلاش نمائید، بر همه ناتوانی های خود چیره خواهید شد. تلاش، تلاش، تلاش…امید، امید، امید … پیروزی، پیروزی، پیروزی

اکنون پس از دو سال و اندی سنگ نوردی که بیشتر تمرینات بنده در باشگاه طی گردید ( که به دلیل قرار گرفتن در مسیر مسابقات جهانی بود) با علاقه وافری که به کاردرطبیعت و دیواره نوردی دارم، تصمیم گرفتم که به علاقه دیرین خود دست یابم… “صعود دیواره های معروف” . در این راه تنها تجربه ناچیزی درچند مسیر محدود بیستون و پل خواب دارم… برای شروع این هدف، نمی توانم برای وسوسه صعود از معروف ترین و البته فنی ترین دیواره ایران بیش از این صبوری نمایم. ” دیواره علم کوه”

هم طناب و مشوق من برای این صعود دوست عزیزم فرشاد میجوجی است. این جوان جسور با یک نسل فاصله سنی جسارتی را به من میدهد تا خود را توانمندتر حس کنم… و جسارت او همان چیزی است که در ایام جوانی گذشته و حتی در میان سالی کنونی من تبلور و غرابت عجیب دارد.

هفته آینده عازم منطقه خواهیم بود… اگر هوای علم کوه عزیز ما را یاری نماید پس از یک روز کوهنوردی تا علم چال و هم هوائی، در روز دوم کار صعود را انجام خواهیم داد… شور و هیجان لذت بخشی را تا رسیدن به روز موعود ، صعود و رسیدن به بالای دیواره همراه دارم و خواهم داشت.

قرار ما: دیواره علم کوه / مسیرهاری روست

نیازمند همراهی روحی و تشویق شما دوستان عزیز هستم. ارداتمند – محسن پورقاسم /۲۶ مرداد ۹۴

همچنین ببینید

اجرای برنامه صعود به قله علم کوه

برنامه صعود به قله علم کوه در تاریخ ۲۷ و ۲۸ مردادماه با شرکت سیزده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *